| VictorCti1234 a întrebat:

Stie cineva un recorder usor de folosit la care sa nu fie nevoie sa dai bani pe versiunea completa si sa poti edita videourile facute in windows movie maker?

2 răspunsuri:
| Marius-Andrei_Olteanu_1996 a răspuns:

Eu iti recomand OBS. E foarte bun si nu consuma multe resurse. Eu folosesc pe un pc mai slab si pot filma in 60 fps fara probleme

| qcristi a răspuns:

Camtasia (dar cauti keys pe net pentru versiunea completa care se introduc dupa ce te deconectezi de la net si are si editor de videoclipuri)
In rest OBS si Fraps sunt cele mai bune si consuma cele mai putine resurse.