| laurentiu213 a întrebat:

Stie cineva un site pe care pot sa creez bannere, postere, site-uri, animatii sau orice altceva contra cost?

2 răspunsuri:
| LoVance0000 a răspuns:

Daca nu ma insel acum 8 ani am creat ceva pe site ul wix.com! gratuit. Daca vrei ceva este si la Banca Transilvania ceva oferta sa ti faci site contra cost am vazut eu un pliant

| LishARTnam2 a răspuns:

Cauta pe Freelancer, sunt destui oameni care sunt talentati acolo si profesionisti, ai grija la alegere, uita-te daca sunt recomandati, daca si-au indeplinit sarcinile cum trebuie. Nu dai de scammeri.