| EvanescenceOne a întrebat:

Stie cineva un telefon bun,care sa aiba touchscreen si daca se poate si tastatura,dar sa fie rezistent,sa aiba memorie buna,camera buna,aplicatii bune, sa fie cat de cad de nota 8

Răspuns Câştigător
| MissIndependent a răspuns:

Eu am Nokia n97 si sunt super multumita de el...tot timpul a fost telefonul viselor mele si acum 1 an cand l-am primit am urlat cat m-a tinut gura laughing are aplicatii ft dragute si asa de repede poti sa scrii la tastatura ca toata lumea ma intreba cum scriu asa de repede happy

| EvanescenceOne explică (pentru MissIndependent):

De asta as vrea si eu, dar si cel mini este destul de scump, adica eu am gasit in magazin cu 13 milioane.Al tau cat a costat?

| MissIndependent a răspuns (pentru EvanescenceOne):

Al meu nu stiu cat a costat sad l-am primit de la un prieten...multumesc frumos de funda kiss practic avand in vedere ce fel de telefon cauti tu nu te astepta sa gasesti ceva telefon ieftin...

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Si ai uitat, sa fie ieftin.
Sony Ericsson xperia mini pro.

| GabiiHaș a răspuns:

Sony Ericsson xperia mini pro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Nokia x3-02, are si taste si touchscreen, e rezistent (am dat cu el pe piatra cubica si s-a zgariat doar), camera de 5 MP, micut, incape in orice buzunar, dar nu e smartphone (in caz ca vrei asa ceva). Are si wireless.

| MrSonnyist a răspuns:

Samsung galaxy S2.....Cand pun mana pe bani pe S2 il iau.E tot ce iti poti dori.Dar e de nota 10happy de nota 8 ar fi un iPhone 3g sau un Galaxy S+

Sper ca team ajutat.Mai uitate si pe YouTube ca sa te lamuresti mai bine.

| YumikoItsMyName a răspuns:

Samsung B3410 il am pe negru, este foarte bun dupa parerrea mea, rezistent e (am verificat) merita nota 9 dupa mine
http://www.emaramures.ro/......_58956.jpg

Răspuns utilizator avertizat
| Cineva54321 a răspuns:

Incearca HTC Desire S sau HTC Explorer

| SmallworldsGamer16 a răspuns:

Iti recomand telefonul care il am eu e super ok are android 2.3.4 poti pune sute de aplicatii si e ieftin zic eu. Motorola xt 311 fire sunt disponibile 2 culoriwinking sper ca te-am ajutat!