| emaemma a întrebat:

Stie cineva un telefon care sa indeplineasca urmatoarele cerinte: sa fie Nokia, HTC sau Huawei, sa fie subtire, usor, cu ecran mare, memorie mare, sistem de operare android sau windows, camera de cel putin 5 mega pixeli si aplicatii preinstalate. Multumesc anticipat, dau funda!

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu recomand HTC hd2. este foarte foarte vechi din pct de vedere al specificatiilor, si e cam depasit din pct de vedere tehnologic.

| emaemma explică:

Pretul pana in 900 de lei. straight face

| Becks_Bogee_1985 a răspuns:

Huawei ascend p1, HTC one x, HTC one s, Nokia lumia 800, 900....sunt multehappy