| AAStar a întrebat:

Stie cineva unde gasesc server privat de World of Warcraft Cataclysm, care sa nu fie down.Plz.Funda!

4 răspunsuri:
| Darkmoonight a răspuns:

AAstar sa stii ca nu e bine sa joci pe privat eu jos WoW de 2 ani si e foarte distractiv joc pe oficial am incercat si privat dar e un nimic mai bine joci pe oficial decat sa joci pe privat chiar daca pe oficial platesti mai multwinking

| slowyhns a răspuns:

Multen-wow.Cel mai bun la ora actuala, are mai multe servere cu performanta foarte inalta fata de multe alte servere, staff responsabil si putine buguri...Serverul este online 24/7 cu mici exceptii cand cade serverul (ca orice server), dar nu de mai mult de 3 ori pe saptamana si nu mai mult de 10 minute happy

| gamer2010 a răspuns:

Serverele de cataclysm vin dabia peste 2 luni sad