| frafafafaf a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi aceasta aceasta placa de baza MSI B150A GAMING PRO Motherboard
LGA1151 DDR4 64GB pe un site romanesc cum ar fi PC GARAGE EMAG ALTEX CELL.RO? Ca o gasesc doar pe ebay si aliexpress pentru ca pe Emag o gasesc dar imi zice ca produsul nu mai e in stoc si ca nu le apartine

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Din pacate e o placa veche de 5 ani si probabil nu mai e pe stoc nicaieri. Iti recomand sa te orientezi spre alta placa.

| Darky000 a răspuns:

Este o placa veche, da niste anunturi pe Facebook, poate ai noroc sa ti-o vanda cineva, altfel slabe sanse sa o gasesti la un magazin.