| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva vreun loc unde gasesc banda/folie magnetica cu adeziv?

5 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Pai si magnetica si cu adeziv nu stiu care ar fi rostul? Ori o lipesti magnetic pe metal ori o lipesti cu adeziv dar de ce ar mai trebui sa fie magnetica.

| lillylovepuffy a răspuns:

Vreau sa ma ajutati sa gasesc, nu sa ma invatati cum s-o folosesc si la ce, pentru cei curiosi "vreau partea cu adeziv s-o lipesc pe birou care este din lemn si pe partea magnetica sa atasez un metal"... simplu nu?

| DoarImpreuna a răspuns:

Nu stiu daca vei gasi ce cautu tu dar daca elementele nu sunt mari poti folosi banda dubluadeziva. Incearca la www.euromagnet.ro posibil sa aiba ei asa ceva desi nu imi amintesc.

| boofnizzel a răspuns:

La euromagnet cluj ii gasesti pe bizoo.ro

| hobber a răspuns:

Gasesti la www.hobber.ro - suntem importatori directi si oferim un pret foarte bun, inclusiv la magneti si alte produse magnetice. Avem magazin in Bucuresti si facem livrari in toata tara in 24 h.