| xanderx a întrebat:

Stie cineva vreun server privat de Metin2 care sa functioneze si pe care merge sa ma inregistrez? Puteti sa imi scrieti si linkuri daca doriti! Va multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| BitchImfabulous a răspuns:

Www.metin2tim.ro
serverul e of pentru cateva zile dar va porni.
sau www.metin2gx.ro
amandoua sunt romanesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Empire mt2 ( www.empiremt2.eu )sau metin2gx sv2 ( www.metin2gx.ro )

| robilau a răspuns:

Toate merg sa te înregistrezi

| OnLyBoy a răspuns:

Salut Servarul : VIP Metin2 este un servar extraordinar.Stafful este foarte de treaba te astept pe srvr;) http://vyp.zapto.org/index.html Numele Meu e Arow Strk

| HackerNoob123 a răspuns:

Va rog dati-mi si mie un sv fain de mt2 foarte fain dau funta din prima