| TheMadKing a întrebat:

Stiti ca atunci cand faci o fotografie cu telefoanele de la Xiaomi cu camera de pe spate scrie ca este făcută cu acel telefon, exista vreo metoda prin care o poti scoate să nu mai scris în acel colț jos?

3 răspunsuri:
| alexalx1234 a răspuns:

Daca telefonul este setat in limba romana cauta in setarile camerei Dispozitiv filigran si dezactiveaza-l. Eu așa am la Pocophone F1.

| JUNNKiE47 a răspuns:

Eventual poți tăia poza ajungând la o dimensiune puțin mai mică a acesteia, nu cred că există altă cale.

| Nimeni2323213 a răspuns:

Poți sa decupezi poza.