| TEDY2012 a întrebat:

Stiti cand va veni in romania update-ul android 2.3 pentru samsung galaxi mini?

3 răspunsuri:
| Nestle a răspuns:

Daca e branduit, poti sa il primesti mai tarziu sau chiar deloc. Eu am un Xperia x10 si am primit update-ul din ziua in care a fost lansat, dar eu l-am luat de pe eMag.

| JahBless a răspuns:

Cel mai sigur si simplu e sa scrii pe goolge android live support si vorbeste cu cei de acolo.ei iti vor spune sigur cand si daca va fi un update pentru telefonul tau.mie de exemplu la HTC legend, din cate au spus ei nu va fi update mai mare de 2.2.dar ramane de vazut.

| wDNick a răspuns:

Www.samfirmware.com - si nu se stie daca va veni pentu sgs MINI!