| Anonim_8545 a întrebat:

Stiti careva cum sa sterg istoricul pentru totdeauna de la google chrome? nu ma refer sa-l sterg pe cel de pana acum, ca stiu, ci sa nu mai apara niciodata istoricul, cum era la Mozilla sa pot sa sterg istoricul inainte, sa nu apara niciodata istoricul. Funda! Daca nu ati inteles pls sa`mi spuneti.

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
Cand nu vrei sa ramana nicio urma pe calculator de la siturile vizitate apesi ctrl+shift+n si iti va aparea o fereastra ce nu salveaza nimic.
Se poate ajunge si dand click pe cheie > New incognito windows.
Dar eu zic s-o lasi mai moale cu siturile alea. happy
Bafta

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu am google chrome, dar am înţeles la ce te referi. Caută la opţiuni, mă gândesc că găseşti şi acolo. Cel puţin aşa e normal. Baftă!