| Ade2309 a întrebat:

Stiti ceva coduri pentru sony ericsson xperia x10 mini? funda!happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e valabil niciunul chiar daca il gasesti pe internet, sunt folosite si nu mai au nici-un rost doar daca duci mobilul la decodat la un magazin care se ocupa cu asa ceva.

| ALLYALLY22 a răspuns:

Si eu am nevoie daca nu ai internet ai doar 1 joc sa pozezi sa faci vidio si sa asculti radio sau muzica... cam aiurea -_-

| Ade2309 explică (pentru ALLYALLY22):

Eu am mai multe jocuri instalate, si nu ma prea plictisesc de ele. chestia naspa e ca tine destul de putin bateria.