| Ion_Geanina_1999 a întrebat:

Ştiți cum pot elimina de un cont de Samsung dacă i-am uitat parola şi acel e-mail cu care am făcut contul nu mai este valid? Există vreo soluție?

7 răspunsuri:
| ToANewUnderstanding a răspuns:

Intra pe google recovery account(https://accounts.google.com/signin/recovery), introduci adresa de mail si urmezi toate metodele posibile de recuperare.
Daca nu reusesti iti cam poti lua adio de la acel cont.
Succes!

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru ToANewUnderstanding):

Nu am nevoie de cont. Vreau să-l elimin ca să nu mi se blocheze telefonul

| Emy2004 a răspuns:

Intra in setări și derulezi in jos până îți apare accounts și intrii pe contul Samsung și cauți pe acolo unde scrie eliminare cont! Funda?

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru Emy2004):

Am dat dar îmi cere parola pe care am uitat-o

| ToANewUnderstanding a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Pai incearca sa recuperezi parola. cum ti-am zis. si apoi sa il elimini.
PS: Din cate stiu eu. ni ai nevoie de parola ca sa elimini un cont din telefon.

| Ion_Geanina_1999 explică (pentru ToANewUnderstanding):

Problema e că nu mai am acel e-mail, dacă resetez parola mi-o trimiteți pe acel e-mail care nu mai este valid

| ToANewUnderstanding a răspuns (pentru Ion_Geanina_1999):

Uita-te pe linkul ce ti l-am dat. pentru ca is mai multe metode de recuperare. nu neaparat prin mailul pe care nu il mai stii.