| secretdiscret a întrebat:

Stiti cumva cum pot sa fac poze cu webul de la laptop?thinking

8 răspunsuri:
| MariuZ a răspuns:

Intra pe www.cameroid.com. E un site specializat pe snapshot-uri cu webcamul.

Bafta!

| ZuZuAleX a răspuns:

PAi intri la my computer.si de acolo trebuie sa iti arate o imagine cu o camera sau una cu titlul camera and scaner dai acolo.

| thezbx a răspuns (pentru ZuZuAleX):

Si daca nu am asa ceva? :-s

| aditzuca a răspuns:

Ma daca se poate scrii ceva pe o foaie de hartie si sa sune cam asa :

Azi te-as ruga sa vii in locul x la ora 15:00 si o lasi sub banca o va citi Asta s-o faci doar daca ai tupeu

| Andy19991503 a răspuns:

Incearca asta http://www.webcamyou.com/.
Sper ca te-am ajutat.

| deeiutza_1841 a răspuns:

Intra pe my coputrer/camera web/si acolo da pe (take a new picture)

| Dana_Atelier_Rochii_1985 a răspuns:

Asta ma intrebam si eu

Alte răspunsuri