| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum se face port forward pe Vodafone? Sau macar user name-ul si parola la acel modem? Modemul este Huawei K3765 (Vodafone K3765).

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Uite aici un tutorial www.videotutorial.ro/? p=841

2 răspunsuri:
| Petre a răspuns:

Costy, ma intereseaza in special username-ul si parola, deoarece protocolul stiu sa il fac. (cea cu admin nu merge)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am aceia-si problema la acela-si tip de modem, imi trebuie port forward pentru un servar de cs; o sa viziones saitu lui cstymaximus sper sa-mi fie de folos big grin