| evellinalalala a întrebat:

Stiti cumva daca intru de pe contul google magazine play pot instala de la pc pe telefon o aplicatie? Nu cu USB din greseala am apasat pe o aplicatie si am apasat pe un dispozitiv care era logat de pe acel cont si imi scria ca aplicatia s-a instalat pe acel telefon, se poate asa ceva si mai ales daca netul de pe acel dispozitiv era inchis?

2 răspunsuri:
| Peter_Achim_1992 a răspuns:

Se poate, dar presupun că îți apare doar dupa ce îți pornești netul.

| evellinalalala explică (pentru Peter_Achim_1992):

Si nu pot sa dezinstalez aplicatia tot de pe acel cont de la pc?