| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva de ce imi apare ca telefonul se incarca chiar daca el nu este conectat la incaracator?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Problema de soft. Se rezolvă dacă vei scoate bateria si o vei pune la loc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problemă de la soft, îți recomand să îl repornesti şi dacă nu îl poți reporni scoate-i bateria şi las-o vreo 5 minute apoi pune-o la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc mult. Am rezolvat problema

| Cyrano a răspuns:

Problema pe modulul de incarcare, contact prost.

| GhostRider24 a răspuns:

Cumva a intrat apă la mufă.
Eu dacă folosesc telefonul in ploaie face așa, chiar dacă e Android sau midp. Deci nu prea e coincidență să fie de la soft.