| SmilerXd a întrebat:

Stiti cumva un cod pentru blocarea apelurilor private, cu numar ascuns pe Nokia c1-01 sau cum sa la blochez, am activat cu un cod bararea apelurilor sa nu ma mai sune nimeni, dar nu pot asa, ca mai trebuie sa ma sune si ai mei mai multe persoane, imi trebuie doar sa blochez numerele private. va rog, ajutati-ma. sad

Funda!

Răspuns Câştigător
| TPUAlexioan a răspuns:

Daca ai in telefon un nume care te-a sunat cu (necunoscut) dai pe el -optiuni- adaugare lista respingere -si salvare. Bafta.Pa pa. Funda