| tomybody a întrebat:

Stiti daca pot sa imi bag android pe Nokia c3-00,chiar daca nu are touch

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Tu poti sa alergi cu o viteza de 100km/h? asa si cu telefunul acela Nokia.winking Sper ca ti-ai dat seama la ce ma refer.

2 răspunsuri:
| diegoonly1 a răspuns:

Nu conteaza touch-ul. Nokia nu suporta Android, deci nu poti.

| Jipa95 a răspuns (pentru diegoonly1):

Sunt telefoane Nokia pe android, uite : http://profitshare.ro/l/772482 mai nou au iesit si ei pe piata cu telefoanele cu sistemul de operare android, nu mai stiu sigur anul asta, sau spre sfarsitul lui 2013.