| MBAAA a întrebat:

Stiti de unde pot descarca bluetooth pentru calculator fara sa platesc, adica sa fie gratis? Pt ca atunci cand vreau sa descarc ceva de pe calculator pe telefon sau invers sa nu mai fie nevoie de cablu usb.

10 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Degeaba vei instala programul Bluethoot, atat timp cat calculatorul NU dispune de Bluethoot. Nu vei putea realiza nici un transfer intre PC si telefon.
O zi buna! happy

| JaJe a răspuns:

Atata timp cat calculatorul tau nu detine bluetooth, ma refer strict la hardware, te chinui degeaba, NICI UN CALCULATOR nu are bluetooth, doar laptop-uri (unele). Pentru a avea bluetooth pe calculator ai nevoie de un stick bluetooth. Costa in jur de 40-50 lei

| NoChanceForUs a răspuns:

Pai ai nevoie mai intai de o drive cu bluetooth, nu poti avea daca nu are calculatorul tau. Drivere de descarca exista cu duiumul depinde ce sistem de operare ai.

| mEnjoy a răspuns:

Ce intrebare e astalaughing... bluetooth-ul e ca un stic prin care poti sa faci schimb de date prin el nu e un program si gata pot sa fac schimb de date, mai bine iti cumperi unu daca ai nevoie si s-a rezolvat...

| Darky_7146 a răspuns (pentru mEnjoy):

Ba boule ala nu e stic. pe ce planeta traiesti tu? mai bine taci in *** ca te faci de ras pe site laughing

| terry_6693 a răspuns:

Deci daca ai USB-U BlueTooth, trebuie sa descarci driver`ul Bluesoleil, foarte simplu : Google->Download bluesoleil->Cautare, iar de acolo te descurci ca doar esti vaccinat laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa-l descarci de aici http://www.brothersoft.com/bluetooth-pc-dialer-43970.html
Dar cel mai simplu e sa-ti cumperi stick bluetooth, e in jur de 30, 40 lei.

| RalooKee a răspuns:

Ai nevoie de un stick special bluetooth. Tot trebuie sa dai bani. Il gasesti in magazine.

| Darky_7146 a răspuns:

Xon tu n-ai ce face in ***... bluetooth-ul la tine e un stic.cat de prost poti sa fii, pe ce planeta traiesti in ***? mai bine taci din gura decat sa te faci de rahat pe site.

| Cucu_Sandu_1971 a răspuns:

Pot sal probez