| MusicFan_6770 a întrebat:

Stiti niste programe de editat filme in afara de after effects?

Răspuns Câştigător
| TheDifference a răspuns:

Sony vegas, corel video studio (profesioniste, pe bani)
asv video (ceva in gen movie maker) sau aquasoft daca vrei sa faci slideshow-uri

4 răspunsuri:
| StiuCeSpun a răspuns:

Salut uite aci unul simplu de utilizat si gratuithappy solutiata.blogspot.ro/2012/06/program-de-editat-video.html

| MusicFan_6770 explică:

Sony vegas e profesionist? am nevoie de cele mai performante

| TheDifference a răspuns (pentru MusicFan_6770):

Vegas da este cel mai bun in domeniu (uitasem de pinnacle studio de asemenea foarte bun) poti sa alegi intre vegas/pinnacle/corel pentru ca sunt asemanatoare, cauta pe youtube tutoriale vezi la care iti place interfata, care ti se pare mai usor de folosit si care se adapteaza cerintelor tale

| theprestige a răspuns:

Sony Vegas, este cel mai bun.