| MaryOfHouseStark a întrebat:

Stiti o aplicatie buna si gratis pentru descarcat muzica? Sau un site
Am iPhone 6

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine faci conversie la melodie cu link ul de pe youtube. Copiezi link ul si cauta pe google "converter mp3". Sunt o multime de website-uri care ofera acest serviciu. Bineinteles, poti sa faci conversie si la filme de pe youtube, video... Daca ai site ul potrivit.

| MaryOfHouseStark explică (pentru anonim_4396):

Imi poti recomanda un site?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clipconverter.cc. Faci conversie si la filme sau sau albume intregi cu muzica de 3-4 sau chiar 8 ore.