| AlaskaYoung17 a întrebat:

Stiti o firma care face laptopuri bune?

Răspuns Câştigător
| Michiō a răspuns:

Poate vrei sa spui o frima buna de laptopuri, pai una de top ar fi Asus, Toshiba, Dell si altele dar in principal le-am avut pe toate si am fost multumit de ele, si depinde si de care vrei, ce specificatii are... cu cat pretul e mai mare cu atat o sa fie piesele mai bune, dar ai grija ce cumperi nu tot ce e scump e bun

6 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Toate firmele fac laptopuri bune, dar alea bune nu sunt ieftine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E gresit sa crezi ca doar o firma face laptopuri bune.
Eu am avut un Acer care a tinut 7 ani, acum am un Lenovo.

| Alex007xD a răspuns:

Toshiba, Lenovo, Asus si Alienware fac cele mai bune laptopuri la nivel global.

| Pricope_Razvan_Ioan_1990 a răspuns:

Laptopuri BenQ sunt ft bune succes happy