| antohianda a întrebat:

Stiti, pe FaceBook, pagina Evadeaza.ro? Stiti ca in pagina sunt niste teste si...stiti cum pot adauga la pagina mea? Sau, daca nu stiti rapsunsul la acesta intrebare, mai am alta intrebare. Odata nu mai stiu am dat pe ceva si era sa faci la pagina ta de pe Facebook sa faci o imagine acolo stiti ca sub poza de profil sunt mai multe chestii PERETE, INFORMATII si altele si alte pagini au ba chat, ba o imagine care spune bine ati venit si tot felul de chestii. Sper ca ati inteles

3 răspunsuri:
| MoneyMoney a răspuns:

Rezultatele (diplomele oferite) la teste se adauga AUTOMAT in albumele tale de fotografii! Am si eu niste diplome d-alea in fotografiilemele! Sper ca am fost suficient de explicit. Daca nu viin cu detalii mai multe!

| antohianda explică (pentru MoneyMoney):

Nu,nu ma refeream la asta, ma refeream daca pot sa adaug acele teste la pagina mea?

| MoneyMoney a răspuns (pentru antohianda):

Cel mult sa le dai "Share" dar tot pe pagina lor ii va redirectiona! happy