| anonim_4396 a întrebat:

Stiti un program care sa scoata virusii?
Ceva temporar vreau nu sa-l tin

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti folosi scanerele online, toate programele antivirus mai bune au, de ex.cel de la BitDefender, il gasesti pe site-ul oficial. Numai bine!

| Yusuke16 a răspuns:

Avira... este un antivirus usor utilizabil si poti sa il ti cat vrei u sau ar fi BitDefender Online...

| JusTPauL a răspuns (pentru Yusuke16):

Pay are avira dar ii arata k are virusi ceva de la usb drive sau nu stiu sigur si degeaba dau remove k nu rezolva nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Antivirus?

| TechHelp a răspuns:

Iti recomand Malwarebytes AntiMalware.
Este gratuit, si dupa ce ai sters virusii, poti sa-l stergi din calculator.