| Anonimouse25163 a întrebat:

Stiti vreo aplicatie cu care sa pot sa vorbesc prin mesaje gratis? Adica prin mesaje. nu gen whatsapp sau mesenger. Mesaje direct.

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Incearca viber.

| Chubby2104 a răspuns:

Nu inteleg cam la ce te referi
dar ce spui de telegram sau viber?

| Anonimouse25163 explică (pentru Chubby2104):

Deci mi-e mi-a trimis cineva un mesaj normal pe cartela telekom. Si vreau sa-i raspund dar n-am credit. Si vreau sa caut o aplicatie cu care sa-i raspund.

| Chubby2104 a răspuns (pentru Anonimouse25163):

Aplicații de genul sunt o mulțime, dar și persoana respectivă trebuie să o aibă instalată. am dat eu 2 exemple mai sus.

| Anonimouse25163 explică (pentru Chubby2104):

Pai asa stiu si eu multe sa aiba si persoana aceea instalata. Dar eu vreau asa fara sa aiba ea. Ca si cum as avea eu credit.