| dirtyraccoon a întrebat:

Stiti vreo aplicatie de editat video-uri pentru YouTube?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Sony Vegas si Camtasia pentru PC. Pentru Android, nu instala aplicatii ca nu sunt bune de nimic. Daca telefonul are functia de filmare din fabrica, bina, da nu, nu

5 răspunsuri:
| annempx a răspuns:

Desigur. pe telefon: power director, filmora go, daca ai iphone: imovie.
pe laptop-calculator iti recomand unele pe care le poti cumpara in caz ca ai multi abonati si vrei sa faci un job sau ceva din asta

| Mimo2 a răspuns:

Pt Android cea mai buna e kinemaster.

| GeneralR15 a răspuns:

Filmora pentru PC/Laptop. Pentru Android nu sunt prea bune. Vrei YT, treci la ceva mai serios.

| Kryeno a răspuns:

Sony Vegas.