| MaryOfHouseStark a întrebat:

Stiti vreo aplicatie de music player pentru iPhone 6 de unde pot descarca muzica si sa pot creea playlist-uri, gen Deezer dar gratis?
Dau funada

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Uită-te în Magazin Play. Acolo sunt multe.

| horansgang a răspuns:

Cauta pe AppStore "free music player" si alege ce vrei de acolo

| Ankesenamon a răspuns:

Eu foloseam la iPhone 5 un program MyMedia (arata ca o nota muzicala pe un fundal albastru) si descarcam de pe youtube cu programul asta (este in dreapta sus un search in program unde scriam "youtube mp3 org" si apasam pe primul link dupa care dadeam copy/paste la linkul de pe youtube)