| TrixTrix1 a întrebat:

Stiti vreo aplicatie draguta pentru android?(fara porno sau virusi)

3 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Pou.

| Jokyo a răspuns:

Jocuri daca vrei poti gasi la ( glu si gameloft unele dintre cele mai bune ) aplicatii dragute sincer nu stiu daca intrebi de jocuri te-as putea ajuta.

| papucel1234 a răspuns:

Daca esti pasionat de fotografie sau ai inclinatii artistice iti recomand Picsart, poti edita poze foarte usor ....intai foloseste tutorialele de pe canalul lor de ytb iar apoi inveti singur/singura