| BlueBoy333 a întrebat:

Stiti vreun Antivirus pentru Android de pe Google Play full?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu instala asa ceva. Ii rog pe cei care recomanda sa demonstreze cum i-a protejat pe ei antivirusii. Ii rog sa imi dea si mie virusi.
ps: nu ai virusi pe android. ai malware cel mult, si antivirusul face fix pix, ca e incapabils a rezolve asa ceva. treaba cu antivirusii e marketing. Daca gasesti un prost sa creada ce zici tu, cu atat mai bine, ca reclame ii dam, si daca ne si crede, da bani si pe varianta full. Un antivirus nu face nimic util. Doar iti ia din baterie, ram si cpu. Util, nu?

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

AVG

| GabrielaIoana a răspuns:

Eu am AVG si este bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avast.mie imi merge perfect

| Iceedrft a răspuns:

Ia-ți avast. E un antivirus foarte bun pentru telefon/PC. E free pe Google Play.