| Stan0Alexandra a întrebat:

Stiti vreun cod de sunet pentru j5 2016? Funda pentru cel care merge happy

Răspuns Câştigător
| Strepix a răspuns:

#*2834#
Nu cred sigur ca o sa mearga. Vezi tu. Codurile astea se foloseau acum 7 ani si mai mult cand telefoanele Android nu prea erau existente pe piata si telefoanele aveau sistem de operare propriu iar oamenii incercau diverse coduri pentru a-si face telefoanele mai bune.
Daca vrei sa se auda mai tare difuzorul, intra pe google play si cauta "Volume Booster", o sa simti diferenta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai mai avea nevoie de așa ceva în 2018!?

Ontopic: https://forum.xda-developers.com/......g-t1069015