| imDany a întrebat:

Stiti vreun Need For Speed care sa mearga la ram de 1.5g, placa video 512 nVIDIA si procesor 3. 0Ghz.Dar sa aiba grafica mai calumea si masini cam ca la carbon si most wandet da nu astea doua.Dau funda la cel mai tare NeedForSpeed

Răspuns Câştigător
| Mihai1810 a răspuns:

Scrie aici nume de NFS-uri si vezi care iti merg http://systemrequirementslab.com/cyri

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

La așa ram așa și performanță. Pierderea de timp costă upgrade, deci nu ai de ales. Upgrade la ram sau încearcă o versiune mai veche de NFS, sau de ce nu o clonă oppen source cum îi trriger sau Toroks.Astea vor rula foarte bine pe ce ram ai.Succes

| suffarstar a răspuns:

Underground 2. O sa-ti mearga bine. Setezi tu graficile. Pe maxime se vede chiar misto.
http://www.youtube.com/watch?v=aNxd3SwGeVU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca nfs Underground 1 sau 2 si posibil sa-ti mearga bine sau nfs World
da nu stiu cat de bine

| Emin3mShow a răspuns:

Nfs. World, Most Wanted 2006, shift, carbon.