| Ddiana90 a întrebat:

Stiti vreun program care poate descarca videoclipuri de pe orice site si in format avi(xvid)?

3 răspunsuri:
| Ddiana90 explică (pentru supermdmario):

Si asta cum se foloseste? ca peste tot unde dau sa descarc imi descarca doar url-ul... si cand dau dublu click imi deschide pe net ce vroiam de fapt sa descarc.

| supermdmario a răspuns (pentru Ddiana90):

Uite aici un alt program gratis, este fratele mai mic al celui anterior, este realizat de acelasi team ca si snagit, doar ca acesta e gratis:http://www.techsmith.com/jing.html