| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun program cu care sa fac o melodie!
cu voce dar sa nu cant eu ci sa cante un robot!
eu sa scriu cuvinte si el sa vorbeasca sa cante!

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva. dar poti sa cauti pe Internet virtual studio online poate vei gasi ceva interesant. Eu am gasit doar pian virtual
Mult Succes!

O seara faina!

Daniel.

| NewFolder a răspuns:

:O:O:O
exista asa cevaaaa
:O:O:O
vreau si eubig grin

cami
| cami a răspuns:

A reintrat BlindulBen in activitate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Există. Fruity Loops Studio (ultima versiune e 9). Are sute de tipuri de voci, se pot adăuga alte instrumente, are foarte multe efecte, ș. a. Practic, dacă te pricepi, poți face o melodie de la zero.winking

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna
ar fi nemaipomenit sa existe asa cevalove struck
deci oameni buni... exista?
de ce nu ii raspundeti omului la intrebare? nu de alta, dar ar fi interesantrolling on the floor pentru mine unabig grin