| Tibucanu_Cosmin_1997 a întrebat:

Stiti vreun program pentru editare text pentru ceva ce as vrea sa fie printat in A2.Adica am de facut un proiect si vreau sa il fac in A2 direct de pe calculator

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Formatul foii se alege cand se listeaza. Chiar daca el e scris A4, se poate printa A3, A2, A0 din imprimanta care suporta aceste formate (copy-center). Daca imprimanta suporta maxim A4, un A2 il obtii doar din bucati (4 foi A4, dupa calculele mele)

| DamianCS a răspuns:

Microsoft Word