| waXonwaXoff a întrebat:

Stiti vreun site, in care sa-mi fac un jurnal online? Adica Jurnal secret, cu "Draga jurnalule..."pricepurati? Si sa am parola la el sa nu intri cineva! Stiti?
mrs anticipat

Răspuns Câştigător
| Andutsaa a răspuns:

Http://www.davidrm.com/

Eu il am :X e foarte tare;;)

Sper sa te ajute:)

Bye! pOpici dinaia mici :X

5 răspunsuri:
| waXonwaXoff explică:

Http://www.jurnale.ro/
asta e bun, opinia publica ce zice?

| psiholoaga a răspuns:

Fa-ti un blog si il setezi sa fie privat si sa nu apara in motoarele de cautare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sincer si eu caut acelasi lucru de 3 luni si n-am gasit! crying

| SiMpLa a răspuns:

Exista tot felul de programe sincer si eu am cautat dar nu sunt chiar atat de stralucite ...si nu online Incearca sa mai cauti poate tu gasesti unul mai bun