| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun site in romaneste de unde pot invata c++? Eu nu am mai facut pana acum in liceu iar la facultate profesorul se comporta de parca avem habar.
Eu nici macar n-am vazut pana acum cum se face un program si cum se aranjeaza numere pe coloane si de-astea si el iti da sa le faci.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la ce facultate esti?
ca daca esti la o facultate de profil IT logic ca profesorul se comporta ca si cum ar trebui sa stii.

programarea nu se invata in limba romana.

il alta ordine de idei ai aici un tutorial bun

http://www.cplusplus.com/doc/tutorial/

| 2EXA a răspuns (pentru suntserios):

Sunt la automatica.Multumesc. Cand spuneam romana, ma gandeam ca poate ceva tutorial pe yt care explica in romana, ca poate nu inteleg chiar tot in engleza si mna, ai prins ideea.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru 2EXA):

Pai si daca esti la automatica de unde revolta asta ca profesorul se comporta ca si cum ai sti? La ce te asteptai?

Programarea invatata ca in limba romana e ca si cum ai face sex cu o prostit.uata fara prezervativ. Adica iti rezolvi problemele dar nu stii ce boli capeti decat mai tarziu