| Sorinel95674 a întrebat:

Stiti vreun site/program in care pot modifica niste poze? Vreau sa lipesc 2/4 poze una de alta si sa la pun pe Facebook cu taguri. Multumesc.

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa lipesti 2/4/6 poze cel mai usor este in Paint! Il ai in pc si ca sa scrii pe ele foloseste picasa 3 de aici http://picasa.google.com/thanks.html are meniu in limba romana si ai mai multe in program (efecte)
Daca nu te descurci sa lipesti pozele urca-le aici si ti le fac eu
http://imgur.com/ si da-mi linkurile de la ele!

| Xcel98 a răspuns:

Photoshop funda?

| speedrouch a răspuns:

Cu photoshop desigur.

| Zøєy a răspuns:

PhotoScape

| Zøєy a răspuns:

PhotoScape Deoarece are 'Combine' Si 'Page'

| anda_7144 a răspuns:

PhotoScape poti lipi mai multe poze una langa alta

| brokenoxi3 a răspuns:

Cu photoescape... mult succes happy

| Reny_Renyke_1996 a răspuns:

Photoscape. e cel mai usorwinking si eu il am si ma descurc cu el e destul de ok

| ialcin1998 a răspuns:

Photoschape