| bzzbzz a întrebat:

Stiti vreun site romanesc/strain de unde pot cumpara telefoane mobile la preturi mai rezonabile?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Www.ebay.com dar cauta ebay america si cred ca sint preturi mai bune decit in Europa sau in Romania.Sau poti gasi si mai ieftine online la comapniile care fabrica acele telefoane.De ex daca cauti pe ebay un iphone o sal gasesti mai scump decit la www.apple.com unde este mai ieftin.Mai poti verifica pe www.amazon.com sau pe www.creiglist.com

| feraryyy78 a răspuns:

Ar exista un site pentru ceea ce-ti doresti si acela este piata de la a la z.Pe acest site poti gasi tot soiul de telefoane la preturi rezonabile. Unele sunt noi, altele second-hand, dar telefoanelor cu probleme le sunt specificate defectele. E un site bun, de aici mi-am luat 2 telefoane si un ipod. Succes!

| ionutzwk a răspuns:

Poti intra pe okazii.ro.

| muzikhous3 a răspuns:

Shopmania...E un site care compara preturile diferitelor produse printre care si telefoanele mobile