| ƦoyJoиЭsJR a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta de multe ori dar n-am primit un raspuns bun:

Am o problema cu jocul Counter Strike,

Dau dubluclick pe el pentru a juca, si imi apare o eroare:

Clound not launck game. Only one instance of this game can be run at a time.

ii dau ok si imi disparem, nu pot juca, si am copiat vreo 4 cs noi, dar tot asa ce sa fac pentru a putea juca, am copiat 5 cs diferite, nu merge, am reinstalat cs, nu merge, in task mesage nu e nimic, nici daca dau restart nu merge.

Ce sa fac?

(Lasati un id printrun mesaj, sau aici, cine ma poate ajuta.)

Multumesc mult!

Si in tasck mesage nu-mi apare:

~cstrike. exe

~cstrike

~hl. exe

~hl2. exe

~Counter-Strike

Numi apare nimic de genul counter strike decat astea:

~ccsvchst. exe

~csrss. exe

~SCServer. exe

Si daca dau un click pe el imi apare cstrike. exe si imi dispare, am incercat sa dau click pe cs si sa dau endproces, dar tot nu merge, si daca dau 2 clickuri imi apare acea eroare, dintr-un click, imi arata sa astept.

Si nu se rezolva nimic.

-ccsvchst. exe si -csrss. exe, daca dau end process imi apare:

The operation clound not be completed.

Access is denied.

Daca stie cineva sigur sigur ce are sa imi raspunda aici.

Daca nu sa ia id:

Laurentyu_darkmen, sa ma ajute sa scap de aceasta eroare.

Si nu vreau sa reinstalez windowsul!
Si nu mi-a mers cu nici o alta versiune de cssad.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| UsSerName a răspuns:

Pai in primul rand invata gramatica, apoi reinstaleaza windowsul, e de la placa video, va merge.