| yooshi a întrebat:

Stiu ca in Ro nu se prea foloseste twitterul dar am o intrebare.De ce atunci cand incerc sa imi adaug numarul de telefon nu primesc niciun cod de verificare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil nu mai trebuie sa adaugi inca un 0, pentru ca e inclus in prefix uneori "+40"

Eu folosesc... nu-mi amintesc să-l fi adăugat, nu cred ca e obligatoriu

| yooshi explică (pentru anonim_4396):

Faza e ca am mai avut un cont, si mi-a fost locked si a trebuit sa imi pun numarul de telefon sa mi-l dezactivez si legit nu a mers lmao si acum sper sa nu se intample iar asta

1 răspuns: