| BlackBoyHD a întrebat:

Stiu ca sunteti multi care va merge PC-ul mai greu chiar daca aveti configuratie buna tocmai de asta vreau sa va spun de un program foarte util: Wise Care 365 are o gramada de functii
Descriere:
Wise Care 365 este un program complet de optimizare şi curăţare a calculatorului, disponibil şi în limba română, care pune la dispoziţia utilizatorului o serie de instrumente fundamentale menţinerii sistemului de operare în cea mai bună formă.

Interfața programului este una cât se poate de intuitivă și găzduiește în prim-plan un buton de analiză și optimizare rapidă care, odată apăsat, va declanșa o analiză sumară a sistemului și va identifica principalele probleme care împiedică funcționarea sistemului la performanțe optime.

Alte facilitati:
Ștergere Disc promite ștergerea permanentă a tuturor datelor de pe un Hard Disk sau de pe una dintre partițiile acestuia.
Distrugere Fisier garantează ștergerea permanentă a fișierelor (fișierele șterse cu acest instrument, teoretic, nu vor mai putea fi recuperate).
Generatorul de parole garantează crearea unor parole sigure, aproape imposibil de descifrat de către alte persoane ori programe de hacking bazate pe atacuri de tip brute-force.
Wise Auto Shutdown permite programarea opririi calculatorului (trebuie instalat separat).
Wise Game Booster optimizează calculatorul pentru a permite rularea jocurilor în cele mai bune condiții posibile (trebuie instalat separat).
Wise Memory Optimizer curăță din memoria RAM datele de care nu mai au nevoie niciunul dintre programele executate la momentul analizei.
Wise Folder Hider ascunde și protejează cu parolă folderele din calculator pe care dorim să le ferim de ochii curioșilor.

După cum veți vedea în cazul în care decideți să-l descărcați și instalați, Wise Care 365 acoperă cu brio toate necesitățile unui utilizator obișnuit în ceea ce privește optimizarea și curățarea sistemului în scopul păstrării acestuia în condiții optime de funcționare.

Programul este gratuit, dar il puteti cumpara de pe site-ul oficial in versiunea PRO.

Descarcă Wise Care 365 Free: http://download.cnet.com/......44630.html

6 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Ai venit aici sa faci reclama la un program sau ce?

Daca se misca greu pc-ul chiar daca ai o configuratie buna, atunci cumperi ssd.
Ssd-ul e facut pentru speed in sistem, nu orice program de pe net ne da speed.

| BlackBoyHD explică (pentru Gabi05):

Tu esti pe TPU sa critici oamenii sau sa ajuti? poate vreau si eu sa ajut lumea da? te bagi ca chilotii in c*r!

| Gabi05 a răspuns (pentru BlackBoyHD):

Eu sunt pe TPU sa ajut,nu ca tine sa fac intrebari si in acea intrebare sa fac reclama la un program.

Nu te-am criticat, doar ca un program nu iti da speed in pc.
Pentru asta e ssd-ul.
Si ce daca ma bag ca chilotii in C*r, probleme?
Raspund la intrebari, sau eu nu am voie, doar tu?

| sltlp a răspuns (pentru BlackBoyHD):

Go f*ck yourself.

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

Ok, am fost rau. Scuze. Ideea e ca si tu ai un vocabular...
Si optimizare nu faci nicipdata asa...

| Stefxn a răspuns:

Asta-i toti pentru unu sau unu pentru toti pana la urma?