| pol13 a întrebat:

Stiu ca v-am inebunit cu programele dar mai caut unul: as vrea un program sa pot edita video dar mai exact vreau sa adaug scris in film(dar nu subtitrare) sa se uneasca cu filmul si caut un program mic si free, cam pretentios, nu?laughing

3 răspunsuri:
| whitehair a răspuns:

Fii mai explicit te rog, sa inteleg ca vrei sa adaugi-modifici-editezi generice sau sa inserezi frame-uri care contin informatii in mod text intre capitolele unui DVD? Pentru amandoua, DVD Movies Factory. Dar mic, performant si pe gratis nu cred ca vei gasi, eu caut de mult, mult timp...

| funnymantm a răspuns:

Deloc. OK. eu cu firma lucram in cel mai tare program si anume Ulead video studio... este foarte complex, programul.
Mai este unul poate la fel de bun si anume Vegas pro studio
Iti recomant Ulead, daca ai probleme cu el, nu ezita sa imi trimit un mesaj sa iti dau niste "Tips-uri" la cum "functioneaza".winking succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe adresa mea de messegier aalexinno asta e adesa de mess si eu iti dau programe cate vrei bint bine!