| anonim_4396 a întrebat:

Stiu HTML,CSS 3, XML si Photoshop CS5...la ce ma ajuta asta?

Răspuns Câştigător
| rzvN3k a răspuns:

In Web Design big grin

4 răspunsuri:
| Heartless562 a răspuns:

Sau poti urma o facultate in domeniul acesta (politehnica -> automatica si calculatoare, sau informatica) si d-acolo iesi programatorwinking

| anonim_4396 explică (pentru Heartless562):

Tot ce mai am eu nevoie acum e PHP sa invat si nu mai am nevoie de facultate happy Sunt la filo intr-a 12-ea asa ca nu pot da la aceasta facultate.

| Heartless562 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da, poti. Oricine care termina orice liceu poate intra la orice facultate. Se intra cu medie + nota de la testul de admitere (de la facultatea respectiva).
Tu zici ca nu vei mai avea nevoie de facultate, dar Boss-ul ala care conduce nu-stiu-ce firma majora te angajeaza in domeniu doar daca ai facultate. Doar cu liceu iti gasesti de lucru, dar ma foarte indoiesc ca iti vei face o cariera.

| anonim_4396 explică (pentru Heartless562):

Testul de la admitere incluzand test la Informatica sau Matematica.Deci..nu pot.Dar imi pot lua certificate si asta e mai bine.