| Ilarionus a întrebat:

Stiu o fata pe facebook care are 500 like la poza de profil si inainte sctrangea cam 50 eu stiu ca e facut cu generator si eu pe u-like.me am 3 mii credite si cand scriu id la poza zice ca e gresit de ce?

Răspuns Câştigător
| differntlife a răspuns:

Iti propun sa lasi like-urile pentru ca nu cu ele vei lua bacul si vei intra la o facultate.mai bine cu mai putine like-uri si mai desteapta cu realizari in viata, de cat cu mii de like-uri si cu note mici la scoala.
bine adevarul este ca mai sunt si 2% care au si multe aprecieri pe sit-urile de socializare si sunt foarte destepti. acum cum iti doresti. eu am incercat sa iti dau un sfat happy sa ai o zi buna.