| alecs94 a întrebat:

Stiu sa lucrez in html, css, java script am site-ul facut ( e in lucru ) si as vrea sa pun niste reclame ceva ca sa am un profit (sa castig bani) sau ceva de genu google adsense sper sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi poţi face asta cu google add sense dar numai duypa ce ai publicat site-ul tău, sau ai deja unul construit on line, de preferat pe googler sites.Succese

| gamerclau a răspuns:

Salutare.Incercati si un joc online din care puteti castiga si ceva bani. VirtConomics este un simulator al unei economii reale, ce poate fi accesat cu orice browser. Nu necesita instalarea unor programe aditionale pe calculatorul dvs. pentru a putea fi jucat. La inregistrare, jucatorii devin antreprenori, putand sa planifice intalniri de afaceri, sa se angajeze la diferite companii, sa-si deschida propriile companii, castigand bani virtuali, ce vor putea fi transformati in bani reali. Inregistrarea este absolut GRATUITA! http://www.virtconomics.com/recruit/emgzlhmwv0ukbsceckl9