| Ionut_Alin_1997 a întrebat:

Sulat, am si eu o problema la un Huawei cu whatsapp-ul. Nu primesc notificare audio si nici aceea sus in bara decat cifrele pe iconita aplicatie. Cand instalez aplicatia primesc in prima zi dar apoi iar nu mai merge. Am umblat pe la setari, am si reformatat telefonul dar nimic. Stie cineva ce e de facut? (Huawei gx8, emui 3.1)

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reinstaleaza whatsappul

| Ionut_Alin_1997 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am facut asta de multe ori dar degeaba.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ionut_Alin_1997):

Atunci ai defectiune in telefon, dul la un servis reparatii decodari resoftări, poate este defect slotul cartelei sim, sau văd ăia acolo ce poate fi defect.