| nicu64 a întrebat:

Sulut! Mi-am luat un laptop nou si vreau sa imi pun PowerPoint si nu stiu cum.Nu vreau nici să plătesc pentru alea de pe office.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://www.openoffice.org/download/ Este perfect compatibil cu Microsoft Office.

1 răspuns:
| ByREV a răspuns:

@Salontanul a dat raspunsul corect, modulul Presentation din OpenOffice face cam acelasi lucru!
Mai este si Libreoffice insa recomand OpenOffice eu sunt obisnuit cu el de ani de zile, peste 10 ani!