| Cavani1999 a întrebat:

Sunt adevarate preturile de pe amazon.uk,mie una mi se par foarte mici si a doua intrebare:se plateste doar cu cardul sau si cu bani cash, si daca se poate plati si in euro nu numai in lire.

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Se plateste numai cu cardul, trebuie sa ai card in lei si-ti iau ei de pe card echivalentul in lire sterline dar ai grija ca se plateste si transportul. Eu am luat ceva si am platit dublu cat a costat produsul, ca s-a adaugat si transportul. Coletul iti vine la posta din zona in care locuiesti, primesti aviz la cutie si mergi la posta cu buletinul si-ti ridici coletul. Sa ai grija si aici ca avizul meu se "ratacise", la posta de-abia, de-abia au gasit coletul care statea acolo demult fara sa mi-l reavizeze, poate-poate se "pierdea" ca tot era platit, deh... Daca faci o comanda, dupa ce-ti iau banii de pe card ei iti confirma comanda si plata si-ti spun c-ar trebui sa primesti pachetul in X zile, sa urmaresti tu la posta de atunci sa fii sigura ca nu se "rataceste" si al tau.