| anonim_4396 a întrebat:

Sunt blocat pe Facebook, nu mai pot da like-uri si nu imi zice cat timp nu mai pot da like-uri. Pana cand voi fi blocat si de ce?

Răspuns Câştigător
| ConstantinRadu a răspuns:

Facebook nu te blocheaza cand dai like-uri, te blocheaza cand ceri like-uri sau prietenii in mod abuziv!

10 răspunsuri:
| Wukii a răspuns:

Motivul cel mai probabil este pentru că ai dat like la foarte multe pagini din minut in minut. Cred ca vei fi blocata pentru 30 de zile, așa mi s-a îmtâmplat și mie...

| flowerpower287 a răspuns:

Cred ca cineva te-a blocat si vei fii blocat 14 zile.Am patit-o

| Jipa95 a răspuns:

Pai daca dai like-uri la tot ce vezi, de aia. Facebook a implementat butonul de like sa apreciezi o poza, o postare care iti place, nu sa faci abuz de acel buton. Pana ti se duce blocarea, acum stai asa.

Bft!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ConstantinRadu):

Cum adica in mod abuziv?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Mersi!

| K0sti a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Ma deblocat deja!happy

| ConstantinRadu a răspuns:

Dc sânt restricționat 24 de ore

| ConstantinRadu a răspuns (pentru ConstantinRadu):

Dc